Sprawozdanie z przebiegu
XII POWIATOWEGO TURNIEJU „LIGA NAJMŁODSZYCH”

28 listopada 2017r już po raz dwunasty w naszej szkole odbył się Powiatowy Turniej Wiedzowo – Sportowy „LIGA NAJMŁODSZYCH”.
Uczestnicy rywalizowali naprzemiennie w dwóch kategoriach: sportowej i wiedzowej.
W turnieju brały udział reprezentacje klas I z 12 szkół powiatu mikołowskiego oraz
reprezentacje klas II i III z 9 szkół powiatu mikołowskiego.
Eliminacje przebiegały w dwóch grupach.
O godzinie 9.00 rywalizowali ze sobą uczniowie z SP1 Łaziska Górne, SP2 Łaziska Górne e, SP3 Łaziska Górne, SP4 Łaziska Górne, SP5 Łaziska Górne i SP6 Łaziska Górne.
O godzinie 10.15 współzawodniczyli uczniowie z SP1 Mikołów, SP3 Mikołów, SP 4 Mikołów, SP5 Mikołów, SP11 Mikołów, SP 12 Mikołów. O 11.30 odbył się wielki finał.
Oto wyniki:

Kategoria klas I:

I miejsce –SP 5 Łaziska Górne
II miejsce – SP 1 Mikołów
III miejsce – SP 6 Łaziska Górne
IV miejsce – SP4 Mikołów

Kategoria klas II/III:

I miejsce –SP 2 Łaziska Górne
II miejsce – SP 5 Mikołów
III miejsce – SP 6 Łaziska Górne
IV miejsce – SP3 Mikołów

Dzięki sponsorom: Urzędowi Miasta Łaziska Górne i Radzie Rodziców SP6 wręczone zostały nagrody.
Wszyscy uczniowie otrzymali medale, pamiątkowe nagrody, a zwycięskie drużyny
przechodni Puchar Burmistrza Miasta Łaziska Górne.
Rywalizacja była bardzo zacięta, wszyscy bardzo dobrze się bawili.
W organizacji turnieju pomagali uczniowie klasy 5a.

Organizatorzy: Bożena Spałek, Joanna Kmiecik, Jolanta Pająk, Katarzyna Dobrzyńska

więcej zdjęć...