Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

12 kwietnia uczniowie z klas trzecich  i szóstych wzięli udział w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania,  który odbył się w Miejskim Domu Kultury w Orzeszu.

Naszą szkołę reprezentowali: Bartek Klabuhn (3a), Milena Guzik (3b), Wojtek Miksik (3c), Marta Nowicka (3d), Paulina Saran (3e), Mateusz Jezierski (3f) oraz

uczniowie z klas szóstych: Kamil Kasperczyk (6a) oraz Maciej Śliwka (6d).Uczniowie pięknie prezentowali fragmenty wybranych książek.

Ponadto każdy uczestnik musiał przeczytać nieznany wcześniej, wylosowany tekst – w tym roku były to różne wiersze.

Dwie uczennice z naszej szkoły otrzymały wyróżnienie w tym konkursie: Milena Guzik  z klasy 3b oraz Marta Nowicka z klasy 3d – Gratulujemy!