Marzycielska Poczta

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Marzycielska Poczta.

Jest to akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do ciężko chorych dzieci. Na stronie internetowej Marzycielskiej Poczty dostępne są profile dzieci wraz z adresami pocztowymi. Po zapoznaniu się z datami urodzin, zapadła decyzja, aby stworzyć kartki urodzinowe dla Krystiana. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem i zapałem zabrali się za przygotowywanie urodzinowych kartek. Zapoznali się z zainteresowaniami rówieśnika zastanawiali się co Krystianowi i sprawiłoby największą radość i było wsparciem w walce z chorobą. Niemałym wysiłkiem okazało się samodzielne ułożenie życzeń urodzinowych. Jednak wysiłek się opłacał.Uczniowie byli niezwykle zadowoleni z efektów ich pracy.Nadszedł czas na zaadresowanie i wysłanie przesyłek. Po zakończeniu pracy uczniowie dopytywali się kiedy stworzymy kolejne kartki – bo przecież dzieci czekających na nie jest bardzo wiele. Kolejną akcję pisania kartek przeprowadzimy już w 25 października. Szczegóły znajdują się na plakacie.