KLASA IV b - integracyjna    r.szk.2017/2018

wych: p. Mirosława Suchoń

Pożegnanie Zosi

Smutna wiadomość w naszej klasie! Nasza koleżanka Zosia WYPROWADZA SIĘ! Serdecznie Ją pożegnaliśmy ofiarując Jej nasze "podobizny" (tablo), by o nas nie zapomniała. A gdy będzie Jej smutno, to ma się do czego przytulić - dostała od nas też poduszeczkę. W ostatnim dniu w szkole były uściski, wspólne zdjęcia i słodki poczęstunek - cukierki Zosi. ŻYCZYMY CI ZOSIU WSPANIAŁYCH KOLEGÓW I KOLEŻANEK W NOWEJ SZKOLE I SAMYCH DOBRYCH OCEN!!!!!!!!!!

Orszak Świętych.

31 października odwiedził naszą klasę Orszak Świętych.
Uczniowie nie tylko byli przebrani za postacie świętych, ale także w kilku zdaniach opowiedzieli o nich.
Super pomysł! Do zobaczenia za rok!!!!!

Święto Edukacji Narodowej

13 października - ważny dzień dla naszej szkoły! W tym dniu obchodzimy podwójne święto - DZIEŃ PATRONA SZKOŁY I DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ. Nasza klasa, wspólnie z klasą 3a i kółkiem wokalnym, przygotowała dla całej społeczności szkolnej uroczystą akademię. Wszystko super się udało!!!!!

Pierwsze dni w klasie IV.

Bardzo się staramy, chociaż wszystko jest tutaj inne niż do tej pory.
Lekcje w różnych klasach, nowe Panie, hałaśliwe przerwy.... i nie ma Pani Asi!!!
Dajemy jednak z siebie wszystko. Jak na razie Panie nas chwalą, oby tak dalej!
Przed nami pierwsze kartkówki, sprawdziany i inne horrory!!!!!!!! Jak będzie -ZOBACZYMY!

wych. p. Joanna Kot, p.Mirosława Suchoń

Warsztaty teatralne Pieczenie pierników Świąteczne spotkanie MIKOŁAJKI
ANDRZEJKI śniadanie daje moc Wycieczka do Wieliczki Jesienny spacer

Śniadanie daje moc

Uroczyste wspólne śniadanie w ramach programu ŚNIADANIE DAJE MOC w klasie 1 a i 2 b odbyło się w piątek kilka minut po dziewiątej.
Przed śniadaniem dzieci uczestniczyły we wspólnych zajęciach, na których zapoznawały się z piramidą zdrowego żywienia
i tworzyły piękne plakaty Śniadanie daje moc.W tym samym czasie mamy z obu klas przygotowywały zdrowe śniadanie
według 12 zasad zdrowego żywienia. Nasze mamy postarały się, żeby było nie tylko zdrowo, ale także pięknie i kolorowo.
Uczniowie obu klas z dużym apetytem zjedli pyszne i zdrowe śniadanie w towarzystwie swoich pań, pani dyrektor,
pani wicedyrektor a także mam, które zaangażowały się w przygotowania.Mamy nadzieję, że wszystkie podjęte przez nauczycieli
we współpracy z rodzicami działania przyczyniły się do tego, że nasi uczniowie przekonali się o tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia.

Dzień mamy i taty W bibliotece Zielona szkoła Spotkanie z autorką
książek dla dzieci
W lesie
Powitanie Wiosny Spotkanie świąteczne Bal karnawałowy Dzień Babci i Dziadka Świąteczne pierniki